Wykład w ramach Akademii Bydgoskiego Rzemiosła

W ramach „Akademii Bydgoskiego Rzemiosła” kolejna propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na aktywne i rozwijające sposoby na spędzanie czasu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z „Historią Kanału Bydgoskiego”  już 22 lipca o godzinie 17. W ramach spotkania z  Panem Tomaszem  Izajaszem-kustoszem Muzeum Kanału Bydgoskiego  będziecie mogli  zapoznać się z eksponatami zgromadzonymi w muzeum, oraz poznać historię Kanału Bydgoskiego podczas wspólnego spaceru. W ramach atrakcji przewidziane jest między innymi zwiedzanie Śluzy Czyżkówko oraz konkursy z nagrodamiJ

Wakacje to idealny czas na kreatywne działania, przyłącz się do nas!

Spotykamy się w piątek 22 lipca o godzinie 17 pod Muzeum Kanału Bydgoskiego przy ulicy Nowogrodzkiej 3.

wykad3